Preču piegādes termiņš un preces apmaksa

Preču piegādes termiņš
Preču piegādes termiņš ir atkarīgs no piegādātājiem. Vidējais piegādes termiņš  ir 8-12 nedēļas. Pasūtījuma apstiprināšanas brīdis ir datums, kad ir saņemta avansa rēķina apmaksa. 
Preces apmaksa
Ja prece, ko vēlaties iegādāties, nav noliktavā, un tā ir speciāli jāpasūta, Jums būs jāveic garantijas iemaksa 30% apmērā no preces vērtības. Atlikusī summa būs jāsamaksā pirms preces piegādes. Šajā gadījumā Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības. Ja tomēr atsakāties no preces, garantijas iemaksa atgriezta netiek. Garantijas summa tiek atgriezta tikai gadījumā, ja SIA "Vidzemes Mēbeļu Fabrīka" vienpusēji atkāpjas no līguma. Šādā gadījumā patērētājam ir tiesības saņemt iemaksātajai summai ekvivalentas naudas summas atmaksu.
 
Tad, kad prece tiks piegādāta musu noliktavā, ar Jums sazināsies mūsu darbinieks ( vai veikalā pārdēvejs)  un Jums būs iespēja pieteikt piegādi Jums ērtākajā dienā un laikā. Piegādes veicam darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Preci ir iespējams izņemt arī pašiem no mūsu noliktavas. Adrese- Baldones novāds, ”Pamati” .Atlikušo rēķinu par preci var apmaksāt ar bankas pārskaitījumu (1 dienu pirms piegādes) un skaidrā naudā pie preces saņemšanas vai mūsu veikalā  ABCbedding, t/c.Spice Home,2-stāvā.
 
Jautājumi par preci / pasūtīšanu +371 22415150